Статьи и обзоры nachodki.ru

2020 m. lapkričio 3–6 dienomis 1–9 klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Už bendrąją informaciją ugdymo organizavimo klausimais atsakinga direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Leščinskė (el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 861491971).

Nuotolinio mokymo tvarkos aprašą rasite čia ...

 

Informuojame, kad Lėvens pagrindinėje mokykloje registruoti 2 COVID-19 sergantys mokiniai – 1a ir 3a klasėje. Valakėlių skyriuje teigiamas COVID-19 testas nustatytas 1 mokytojui.

Visos mokyklos patalpos pagal rekomendacijas dezinfekuotos ir tinkamai paruoštos. 

Asmenys, turėję sąlytį su sergančiuoju COVID-19 liga, turi būti izoliuoti. Izoliavimas reiškia asmens, sergančio užkrečiamąja liga, įtariamo sergančio, turėjusio kontaktą, ar sukėlėjo nešiotojo atskyrimą nuo aplinkinių žmonių norint išvengti užkrečiamosios ligos plitimo.

Izoliacijoje esantys asmenys privalo laikytis šių Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nurodymų:

  1. Nepalikti izoliavimosi vietos be sveikatos priežiūros specialisto leidimo. Draudžiama vykti

visuomeniniu transportu į izoliavimosi vietą ar iš jos, kai reikalinga atlikti tyrimus ar kitais atvejais, kai gautas sveikatos priežiūros specialisto leidimas;

  1. Visą izoliavimo laiką nepriimti svečių (lankytojų);
  2. Laikytis sveikatos priežiūros specialisto nurodymų;
  3. Maistu, vaistiniais preparatais ir kitomis būtinomis priemonėmis pasirūpinti nuotoliniu būdu

arba paprašyti, kad tuo pasirūpintų kiti asmenys (pvz., šeimos nariai, draugai ar kt.), kuriems nėra taikomos izoliavimo priemonės;

  1. Kasdien matuotis kūno temperatūrą ir stebėti savo sveikatos būklę dėl kosulio ir pasunkėjusio

kvėpavimo simptomų pasireiškimo;

  1. Pablogėjus sveikatos būklei ar atsiradus ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomams

(staigiai prasidėjęs bent vienas iš šių simptomų: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) turi kreiptis į Karštąją koronaviruso liniją  tel. 1808;

  1. Suteikti reikalingą informaciją NVSC specialistui, atliekančiam COVID-19 ligos židinio

epidemiologinę diagnostiką.

NVSC informuoja, kad COVID-19 infekcijai būdingi šie klinikiniai požymiai: karščiavimas, kosulys ir pasunkėjęs kvėpavimas. Jei bent vienas iš šių požymių pasireiškė per 14 dienų, būtina nedelsiant skambinti telefonu 1808 ir nurodyti susirgimo aplinkybes (būtina nurodyti, kad 14 dienų laikotarpyje turėjote kontaktą su patvirtintu COVID-19 atveju) ir vykdyti sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijas.

Kilus klausimams, kreipkitės į NVSC karštąją liniją kontaktiniu telefonu 8 618 79984. Daugiau informacijos galima rasti SAM interneto svetainėje adresu:

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

nuotrauka viršus