Istorijos-technologijų projektas „Įkvėpti Lietuvos“

 

Kovo 11-ąją minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Trisdešimt vieneri laisvo ir savarankiško gyvenimo metai. 1990m. Lietuvai ypatingi. Tais metais pasauliui parodėme savo ryžtą atkurti nepriklausomybę ir tapti laisvi. Nepriklausomybę, kuri 1940m. buvo atimta. Tačiau niekas negalėjo užgesinti troškimo, kuriuo gyveno visa tauta. Penkiasdešimt metų laukta valanda išmušė – Lietuva tapo nepriklausoma. Ši akimirka - naujo mūsų gyvenimo demokratiniame pasaulyje pradžia.

 

Paminėdami Lietuvai ypatingai svarbią dieną, mokyklos mokiniai ir jų mokytojos – Diana Gribauskienė ir Erika Andriūnaitė, įgyvendino istorijos-technologijų projektą „Ikvėpti Lietuvos“. Istorijos pamokų metu mokiniai gilino savo žinias apie Lietuvos valstybę ir Kovo 11-osios prasmę.

 

Technologijų pamokų metu gamino ir kūrė trispalvius patiekalus.

Dalinamės darbais, kuriuos sukūrė mūsų mokyklos mokiniai padedami tėvelių. Simboliška, kad kuriant patiekalus, mokinius įkvėpė Lietuva ir jos didinga praeitis. O gal  kurdami trispalvius patiekalus mokiniai įkvėpė daugiau Lietuvos ir jos kvapo?

 

Sveikiname visą mokyklos bendruomenę su artėjančia švente – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir linkime, kad Kovo 11-oji mus įkvėptų tik geriems darbams. Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už šiltus ir kūrybiškus darbus. „Vardan tos, Lietuvos“.

Istorijos mokytoja Diana Gribauskienė

 

https://youtu.be/SffdCCg-Mw4

 

nuotrauka viršus