Шаблоны Joomla 3 тут

Logotipas

Pasaulinei COVID 19 pandemijai pakoregavus mūsų gyvenimus, Erasmus+ projektų susitikimai (kaip ir pamokos) vyksta nuotoliniu būdu. Tad projekto Family – Based Open Science schooling draugus iš Suomijos, Bulgarijos, Graikijos, Lenkijos, Portugalijos, Ispanijos ir Turkijos 2020 m. gruodžio 2–4 d. susitikome virtualiai. Dvi dienas trukusiame renginyje aptarėme įvykdytas veiklas, pasidžiaugėme projekto sėkmėmis. Ir, be abejo, aptarėme darbus, kurie mūsų laukia ateityje.

Beje, projekto logo konkurse nugalėjo mūsų kurtas logo!

plakatas

Mission Definition

Creating Science Missions MARIO steps

Science Discovery At Home Template to reuse Lithuania Reda

Home Science Lithuania Underwater volcano Gerda

Science Discovery AtHome Lithuania Giedrė

Science Discovery At Home Lithuania Mushrooms study Ernestas

Science Discovery At Home Lithuania Sanija

Science Discovery At Home D

Kalėdinio meduolio žinutė

 

Mokinių tarybos iniciatyva prieš Kalėdas mokiniai „rašė kalėdinio meduolio žinutę“. Su stebuklingai pasakiškais kvapais į mūsų visų namus po truputį ateina žiemos šventės. Nors patys esame užsidarę tarp keturių sienų, bet suprantame, kad sumaišę miltus, prieskonius ir dar pridėję spalvotos glazūros galime „parašyti“ nuoširdžiausią žinutę tiems, kurių negalėsime per šias šventes pamatyti ir apkabinti. Rašydami žinutę puikiausiai įvykdėme vieną iš Erasmus+ projekto „Family-Based OSS“ misijų.

Būdami savo šeimose, leisdami laiką kartu ir kurdami kalėdinę dvasią stebuklingą „Kalėdinio meduolio žinutę“ „kepė“ šaunieji Patrikas, Gustas, Adelina ir Rustė, Kipras, Raminta, Rokas, Andrius ir Edvardas, Paulė, Meda, Rugilė ir Jokūbas, Luknė, Austėja, Radvilė, Greta ir Benas, Motiejus, Emilija ir Kotryna, Brigita, Goda!

Visi kartu siunčiame gražiausius ir nuoširdžiausius linkėjimus iš širdies į širdį, iš namų į namus...

 

Family based OSS learning

 

     Prasideda tarptautinis projektas „Family based OSS learning“. 7 valstybių: Bulgarijos, Portugalijos, Lenkijos, Graikijos, Turkijos, Ispanijos ir Lietuvos komandos susitiko Suomijos mieste, Joensuu. Tai projektas, skatinantis į mokymąsi įtraukti mokinius ir jų šeimas. 3 dienas vyko intensyvūs darbai: mokytojai ir mokiniai diskutavo ir svarstė apie galimas veiklas, metodus, formas, padėsiančius pritraukti į projekto veiklas visus šeimos narius. Teko net vaidinti situacijas, kad geriau suprastume, ką apie mokslą galvoja ir ką jaučia įvairių kartų žmonės, kodėl svarbu, kad mokymosi visą gyvenimą kompetencija taptų kiekvienos šeimos vertybe. Vizito metu vyko kūrybinės dirbtuvės. Suaugusieji ir mokiniai dalyvavo robotikos užsiėmimuose, muzikos kūrimo dirbtuvėlėse, o mūsų mokyklos mokytojos mokė pasigaminti skirtukus, dekoruotus džiovintais augalais. Dalyvavusiems šis užsiėmimas labai patiko, jie sakė, kad šis kūrybinis procesas - puiki atsipalaidavimo terapija.

 

     Laisvu laiku pasigrožėjome Suomijos baltai apsnigta gamta, lankėmės Botanikos sode.

 

Mokyklos nuotrauka apatinėje juostoje