Статьи и обзоры nachodki.ru

 

pavadinimo paveikslėlis

GETTING HEADS TOGETHER

2021 m. vasario 23 ir 27 dienomis vyko projekto „Getting heads together“ partnerių susitikimas virtualioje erdvėje. Susitikime dalyvavo partneriai iš Jungtinės Karalystės, Graikijos, Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos. Projekto koordinatoriai - Jungtinės Karalystės Glosteršyro universitetas, įsikūręs pietvakarių Anglijoje. Nuo 1800-ųjų metų universitetas rengia mokytojus, taip pat organizuoja įvairius kursus  mokytojams ir mokyklų vadovams.

 pilis

Projekto koordinatoriai kalbėjo, kad mokykla, nesvarbu, kur ji bebūtų ir kokia ji būtų, yra sudėtinga institucija ir mokyklų vadovai susiduria su daugybe problemų.

Burbulai

Mokyklų vadovai skirtingai mąsto apie švietimą, apie vaikų ugdymą. Projekto idėja – sukurti vadovų ugdymo modelį. Pirmiausia siekiama apibrėžti, kaip besimokantys suaugusieji gali mokytis, kiti žingsniai yra sukurti mokymo modelį ir mokomąją medžiagą, kad tai paremtų, išbandyti, kaip šis modelis veikia partnerių mokyklose, ir tada užbaigti modelį, rašyti ataskaitą ir ją viešinti. Modelis būtų pritaikytas mokykloms visose šalyse partnerėse ir galėtų padėti jų lyderiams. Partneriai dalyvaus bandomosiose sesijose, kad įvertintų, kaip veikia medžiaga.


 Modelio pagrindas ir jo kūrimo metodas remiasi amerikiečių psichologės J. Loevinger, kuri domėjosi prasmės kūrimu, idėja. Vidinis ir išorinis vertinimas bus atliekamas Graikijos Tesalijos universitete. Koordinatoriai pristatė „Trello“ svetainę ir paaiškino, kaip partneriai gali ja naudoti, dalydamiesi dokumentais ir efektyviai bendraudami.

 

Pagrindiniai projekto žingsniai:

schema

Mokyklos nuotrauka apatinėje juostoje