Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Bending water with static electricity

Blog by Ernestas 2

Blog By Ernestas 3

Ice Fishing

Initiative -Fighting COVID

 

Mission based learning developing a realistic open schooling model equipping young students with ther 21st century skills and competences they need.

 

     Tarptautiniai projektai įsibėgėja! Sausio mėnesį aplankėme Angliją, kur Gloucester mieste vyko projektų „Young Europeans“ ir „Mission Based Learning“ pirmasis susitikimas. Jame dalyvavo Anglijos, Ispanijos, Graikijos, Latvijos, Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Lenkijos ir Lietuvos komandos: mokiniai ir mokytojai. Susitikimo metu kiekviena komanda pristatė savo šalį, mokyklas, degustavo vieni kitų atsivežtą maistą. Pasakojo apie jau vykdomas veiklas ir, aišku, planavo, ką ruošiasi nuveikti būsimų projektų ir vizitų metu.

     Viešnagėje Gloucester lankėmės pedagogus ruošiančiame universitete – University of Gloucestershire. Universiteto dėstytojai supažindino su vykdomomis pedagogų rengimo programomis, naujais ugdymo metodais.

     Turėjome progos pasivaikščioti nuostabiomis Gloucester gatvėmis, susipažinti su miesto architektūra, lankėmės katedroje. Reikia pasidžiaugti, kad spėjome pasigrožėti ir Londono „perliukais“. Vizitas baigėsi, o darbai jau juda pirmyn!

Mokyklos nuotrauka apatinėje juostoje