Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

2022 m. spalio 6–7 dienomis mokykloje viešėjo Erasmus+ projekto „Respect“ projekto koordinatoriai iš Anglijos Glosterio universiteto, pedagogikos fakulteto, bei partneriai iš Austrijos, Graikijos, Turkijos mokyklų. Susitikimo mūsų mokykloje tikslas - išbandyti ir įvertinti projekto metu sukurtą kompiuterinį žaidimą, kurį žaisdami mokiniai mokytųsi atsakingo vartojimo. Tad dvi dienas projekto partneriai išbandė žaidimą, vertino sukurtus klausimus, redagavo turinį, tobulino techninius parametrus.

Mūsų mokiniai turėjo galimybę išbandyti žaidimą bei pateikti savo nuomonę ir pastabas, į kurias atsižvelgiant bus tobulinimas žaidimas.

Svečiai liko sužavėti mokinių aktyvumu, anglų kalbos žiniomis, gebėjimu laisvai bendrauti. Taip pat negailėjo gražių žodžių rudens spalvomis pasipuošusiam Pasvalio miestui.

 

emblema

RESPECT

Projektas skirtas šviesti ir ugdyti atsakingą vartotojų kartą. Projekto veiklos padės sustiprinti 12–14 metų mokinių socialines ir pilietines kompetencijas, padedančias geriau suprasti savo veiksmų pasekmes sau pačiam, vietos bendruomenei, šalies bendruomenei bei ištirti vartotojų įtaką aplinkai  tarptautiniu mastu.

 

Projektą koordinuoja Jungtinės Karalystės Glosteršyro universitetas. Projekto partneriai, be mūsų mokyklos, yra: Turkijos Elazigo Doğos Anadolu vidurinė mokykla, Graikijos Platon vidurinė mokykla, Portugalijos Nacionalinė tėvų asociacijų konfederacija bei IT įmonė „PontoPR“, Austrijos Graco tarptautinė dvikalbė (vokiečių-anglų) vidurinė mokykla, Jungtinės Karalystės Cheltenhamo St. Edward‘s katalikiška bendrojo lavinimo vidurinė mokykla.

 

Tikimasi, kad projektas augins protingą, taupų, ekologišką kultūrą stiprinantį vartotoją.

 

 

2021 m. vasario 25 d. vyko antrasis projekto „RESPECT“ susitikimas virtualioje erdvėje. Susitikime dalyvavo partneriai iš Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Austrijos, Graikijos, Turkijos ir Lietuvos. Susitikimo metu aptartos komunikavimo galimybės, susitarta dėl projekto veiklų ir dokumentų talpinimo „Trello“ aplinkoje. Aptartos veiklos ir jų vykdymo terminai. Partneriai sutarė, kad naudos „Facebook“ ir „Instagram“ kaip pagrindinius socialinės žiniasklaidos sklaidos kanalus.

Dabar vyksta projekto logotipo kūrimas. Mūsų mokykla siūlo šiuos logotipus:

mokyklos pasiūlyti logotipai

Tikimės, kad projekto partneriams patiks mūsų kurti logotipai ir balsavimo metu surinksime nemažai balsų. O visi kartu išrinksime galbūt ir ne mūsų, bet visiems labiausiai patikusį ir projekto idėją labiausiai atitinkantį logotipą.

 

Mokyklos nuotrauka apatinėje juostoje