Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

emblema

RESPECT

Projektas skirtas šviesti ir ugdyti atsakingą vartotojų kartą. Projekto veiklos padės sustiprinti 12–14 metų mokinių socialines ir pilietines kompetencijas, padedančias geriau suprasti savo veiksmų pasekmes sau pačiam, vietos bendruomenei, šalies bendruomenei bei ištirti vartotojų įtaką aplinkai  tarptautiniu mastu.

 

Projektą koordinuoja Jungtinės Karalystės Glosteršyro universitetas. Projekto partneriai, be mūsų mokyklos, yra: Turkijos Elazigo Doğos Anadolu vidurinė mokykla, Graikijos Platon vidurinė mokykla, Portugalijos Nacionalinė tėvų asociacijų konfederacija bei IT įmonė „PontoPR“, Austrijos Graco tarptautinė dvikalbė (vokiečių-anglų) vidurinė mokykla, Jungtinės Karalystės Cheltenhamo St. Edward‘s katalikiška bendrojo lavinimo vidurinė mokykla.

 

Tikimasi, kad projektas augins protingą, taupų, ekologišką kultūrą stiprinantį vartotoją.

 

 

2021 m. vasario 25 d. vyko antrasis projekto „RESPECT“ susitikimas virtualioje erdvėje. Susitikime dalyvavo partneriai iš Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Austrijos, Graikijos, Turkijos ir Lietuvos. Susitikimo metu aptartos komunikavimo galimybės, susitarta dėl projekto veiklų ir dokumentų talpinimo „Trello“ aplinkoje. Aptartos veiklos ir jų vykdymo terminai. Partneriai sutarė, kad naudos „Facebook“ ir „Instagram“ kaip pagrindinius socialinės žiniasklaidos sklaidos kanalus.

Dabar vyksta projekto logotipo kūrimas. Mūsų mokykla siūlo šiuos logotipus:

respect1

Tikimės, kad projekto partneriams patiks mūsų kurti logotipai ir balsavimo metu surinksime nemažai balsų. O visi kartu išrinksime galbūt ir ne mūsų, bet visiems labiausiai patikusį ir projekto idėją labiausiai atitinkantį logotipą.

 

nuotrauka viršus