Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Schools as Drivers of Change

2021 m. sausio 21-22 d. vyko pirmasis projekto „Schools as Drivers of Change“ dalyvių virtualus susitikimas. Projekto koordinatoriai – Suomijos universitetas – kartu su  projekto partneriais iš Lietuvos, Graikijos, Lenkijos, Rumunijos ir Ispanijos aptarė projekto temą bei tikslus, pagrindines veiklos kryptis.

 

Projekto pagrindinis tikslas – paskatinti mokyklas tapti pokyčių agentais bendruomenėje, skatinti mokymosi realiame gyvenime patirtis. Mokiniai skatinami dirbti komandomis, kad įgytų naujų įgūdžių, kompetencijų, reikalingų XXI a. žmogui. Svarbu, kad mokiniai suvoktų, jog mokytis galima ne tik mokyklos klasėje, bet ir už mokyklos sienų, o įgytas žinias galima atsinešti į klasę ir pasidalinti su draugais. Toks mokymasis leidžia mokiniams pajusti, kad visos žinios gali būti pritaikomos realiame gyvenime.

 

Kas gi gali įsijungti į mokymąsi už mokyklos ribų? Pirmiausia – mokinio šeima, taip pat bendruomenėje esančios įmonės, įstaigos, verslas – visi, kam rūpi, kad mokykla būtų aktyvi, dinamiška, į kasdienybės iššūkius reaguojanti vieta.

 

Projekto partneriai pakviesti dalyvauti projekto logotipų kūrimo konkurse. Konkursui mokyklos pateikė po 1 logotipą, o geriausias ir labiausiai projekto idėją atspindintis logotipas bus išrinktas balsavimo būdu.

emblemų pavyzdžiai

Mokyklos nuotrauka apatinėje juostoje