Vasario 28 d. į Lėvens pagrindinės mokyklos sporto salę krepšinio varžyboms rinkosi mokiniai ir jų tėveliai. Renginys „Sportuok su šeima“ buvo skirtas kovo 11-osios 30-mečiui pažymėti. Tokie bendruomenės sportiniai renginiai yra tapę tradicija ir vyksta jau ne pirmus metus.

     Varžybų atidarymo metu visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Žigienė.

    Apšilę sportininkai stojo į atkaklią kovą. Rungtyniavo vaikai prieš tėvus. Kiekvienoje komandoje žaidė po penkis dalyvius. Labai atkakli ir lygi kova vyko visus keturis kėlinukus. Nors žaidžiantys mokiniai savo ūgiu neprilygo aukštaūgiams tėveliams, nuaidėjus ketvirto kėlinio baigiamajam švilpukui, rezultatas buvo beveik vienodas. Ir vos vienu tašku (79 : 78) sunkioje kovoje pergalę išplėšė tėveliai.

25-oji Panevėžio krašto olimpiada

Šių metų, balandžio 11 dieną, Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų 25- oji olimpiada, kurioje dalyvavo 140 mokinių ir apie 60 mokytojų iš Panevėžio apskrities rajonų. Pas mus svečiavosi delegacijos iš Panevėžio miesto ir rajono, Pakruojo, Rokiškio, Kupiškio, Biržų, Pasvalio miestų ir kaimų mokyklų mokiniai ir mokytojai. Kad toks renginys kasmet vyksta vis kitame Panevėžio krašto rajone, esame dėkingi Panevėžio rajono matematikos mokytojų asociacijos pirmininkei , mokytojai ekspertei, Erikai Tumėnaitei.

Mokytojų diena

Ankstyvas ir jauduliu prisodrintas rytmetys... Šiandien Mokytojų diena! Sveikiname, linkime ir dėkojame kiekvienam mokytojui už kasdieninį rūpestį, už paglostytą galvą ir nušluostytą nerimo ašarą, už atsakingą ir sustiprinantį patarimą!

Tartptautinė mokyklų sporto šventė

 

     Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje įvyko jau tradicine tapusi tarptautinė sporto popietė, kurioje dalyvavo draugiškus santykius puoselėjančios Latvijos Respublikos Bauskės pagrindinės mokyklos, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos ir mūsų miesto Lėvens pagrindinės mokyklos bendruomenės. Šventę atidarė mokytojos A. Vyčienės vadovaujami 3a klasės mokiniai, svečius pasveikino mokyklos direktorė L. Rauckienė. Prieš prasidedant 5–6 klasių mokinių varžyboms, buvo atliekama grupinė mankšta, po kurios pirmieji į starto vietą stojo judriųjų estafečių dalyviai.

nuotrauka viršus