Mokytojų diena

Ankstyvas ir jauduliu prisodrintas rytmetys... Šiandien Mokytojų diena! Sveikiname, linkime ir dėkojame kiekvienam mokytojui už kasdieninį rūpestį, už paglostytą galvą ir nušluostytą nerimo ašarą, už atsakingą ir sustiprinantį patarimą!

Tartptautinė mokyklų sporto šventė

 

     Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje įvyko jau tradicine tapusi tarptautinė sporto popietė, kurioje dalyvavo draugiškus santykius puoselėjančios Latvijos Respublikos Bauskės pagrindinės mokyklos, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos ir mūsų miesto Lėvens pagrindinės mokyklos bendruomenės. Šventę atidarė mokytojos A. Vyčienės vadovaujami 3a klasės mokiniai, svečius pasveikino mokyklos direktorė L. Rauckienė. Prieš prasidedant 5–6 klasių mokinių varžyboms, buvo atliekama grupinė mankšta, po kurios pirmieji į starto vietą stojo judriųjų estafečių dalyviai.

25-oji Panevėžio krašto olimpiada

Šių metų, balandžio 11 dieną, Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų 25- oji olimpiada, kurioje dalyvavo 140 mokinių ir apie 60 mokytojų iš Panevėžio apskrities rajonų. Pas mus svečiavosi delegacijos iš Panevėžio miesto ir rajono, Pakruojo, Rokiškio, Kupiškio, Biržų, Pasvalio miestų ir kaimų mokyklų mokiniai ir mokytojai. Kad toks renginys kasmet vyksta vis kitame Panevėžio krašto rajone, esame dėkingi Panevėžio rajono matematikos mokytojų asociacijos pirmininkei , mokytojai ekspertei, Erikai Tumėnaitei.

Šeimų sportinė popietė

Valstybės Atkūrimo Šventei paminėti mūsų šalyje bei rajone vyko įvairiausi renginiai.

Vienas tokių renginių, tik sportiškas, vyko ir Lėvens pagrindinėje mokykloje. Tai buvo Šeimų sporto popietė, kurioje dalyvavo 5 -7 klasių mokiniai, jų tėveliai, klasių auklėtojos, gausus būrys mokyklos bendruomenės narių.

Renginį pradėjo ir visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Lina Rauckienė. Ji padėkojo gausiai susirikusiems į sporto salę ir palinkėjo geros nuotaikos bei gražių sportinių laimėjimų.

Popietės pradžioje visi dalyviai linksmai pasimankštino aidint kapitono Flinto piratų mankštos melodijai. Ši nuotaikinga mankšta linksmai nuteikė varžyboms ir mažus, ir suaugusius.

nuotrauka viršus