Šeimų sportinė popietė

Valstybės Atkūrimo Šventei paminėti mūsų šalyje bei rajone vyko įvairiausi renginiai.

Vienas tokių renginių, tik sportiškas, vyko ir Lėvens pagrindinėje mokykloje. Tai buvo Šeimų sporto popietė, kurioje dalyvavo 5 -7 klasių mokiniai, jų tėveliai, klasių auklėtojos, gausus būrys mokyklos bendruomenės narių.

Renginį pradėjo ir visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Lina Rauckienė. Ji padėkojo gausiai susirikusiems į sporto salę ir palinkėjo geros nuotaikos bei gražių sportinių laimėjimų.

Popietės pradžioje visi dalyviai linksmai pasimankštino aidint kapitono Flinto piratų mankštos melodijai. Ši nuotaikinga mankšta linksmai nuteikė varžyboms ir mažus, ir suaugusius.

Prancūzų kalbos ir meno šventė „Voyage, voyage“

 

Kovo 30 dieną mūsų mokykloje vyko jau tradicija tapusi Prancūzų kalbos ir meno šventė. Šiemet šiai šventei buvo pasirinkta kelionių tema.

Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo gausus būrys moksleivių iš P. Vileišio gimnazijos, Svalios progimnazijos, Vaškų gimnazijos, Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos ir mūsų, Lėvens pagrindinės mokyklos.

TĖVŲ GRUPĖ STEP 6-12

     2018 m. kovo – gegužės mėn. trečiadienio vakarais į Lėvens pagrindinę mokyklą skubėjo ne tik Švietimo pagalbos tarnybos psichologė Simona Stapulionienė, bet ir 11 tėvelių, auginančių 6-12 metų vaikus. Džiaugiuosi šios grupės tėvais, nes jie dirbo motyvuotai savo ir savo vaikų labui. Užsiėmimai vyko 9 kartus po 2 val.

Tarptautinė sportinė popietė

Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla turi savo tarptautinius partnerius, su kuriais nuolat bendradarbiauja įvairiose srityse: dalijasi metodine patirtimi, varžosi sportinėse rungtyse.

Šiltą kovo 23 penktadienį mūsų mokykla vėl sulaukė svečių iš Latvijos Bauskės pagrindinės mokyklos ir Kupiškio P. Matulionio progimnazijos.

nuotrauka viršus