„Rungtyniauk su šypsena“

Lėvens pagrindinėje mokykloje, vasario 15 dieną, vyko krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti. Čia 8a klasės mokiniai rungtyniavo prieš savo tėvelius. Šis turnyras vyksta jau  antrus metus iš eilės. Tėvų komandą sudarė keturi tėvai ir viena mama, o mokinių –  keturi berniukai ir viena mergaitė.

Varžybų dalyviai vilkėjo Lietuvos vėliavos spalvų aprangą, tėveliai – raudoną, mokiniai –  žalią ir geltoną. Sirgaliai taip pat buvo panašiai pasipuošę. 

Varžybų atidarymo metu buvo sugiedotas Lietuvos respublikos himnas. Varžyboms teisėjavo krepšinio treneris M. Bindza.

Dalyviai žaidė keturis kėlinukus po 10 minučių. Po trečio kėlinio vienu tašku (46:47) pirmavo mokiniai. Bet įpusėjus ketvirtam kėliniui, išryškėjo tėvelių patirtis ir jie išplėšė sunkią pergalę (63:57).

 Vyresniųjų komandoje žaidė: E. Prakopas, S. Paškevičius, V. Ratkus, E. Lungis, R. Impolis, Ž. Grybienė. Mokiniams atstovavo: A. Prakopas, K. Matulis, D. Ratkus, E. Rožukas, A. Kazakevičius, G. Grybytė. Tėvelių komandoje aktyviu ir rezultatyviu žaidimu išsiskyrė E. Prakopas ir R. Impolis. O mokinių - geriausias mokyklos krepšininkas A. Prakopas.

 Pasižymėję žaidėjai buvo apdovanoti specialiais prizais. Visi kiti žaidėjai gavo atminimo dovanėles.

 Norisi nuoširdžiai padėkoti aktyviam tėveliui E. Prakopui, kuris visada remia ne tik sportinius, bet ir kitus mokyklos renginius.

 Visi dalyviai liko patenkinti nuotaikingu ir linksmu renginiu, simbolizuojančiu gražią Šimtmečio šventę. Tikiuosi, kad tokie renginiai taps tradiciniais.

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos 8a klasės auklėtoja Vilija Mačėnienė

   

nuotrauka viršus