Бесплатные шаблоны Joomla

Šeimų sportinė popietė

Valstybės Atkūrimo Šventei paminėti mūsų šalyje bei rajone vyko įvairiausi renginiai.

Vienas tokių renginių, tik sportiškas, vyko ir Lėvens pagrindinėje mokykloje. Tai buvo Šeimų sporto popietė, kurioje dalyvavo 5 -7 klasių mokiniai, jų tėveliai, klasių auklėtojos, gausus būrys mokyklos bendruomenės narių.

Renginį pradėjo ir visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Lina Rauckienė. Ji padėkojo gausiai susirikusiems į sporto salę ir palinkėjo geros nuotaikos bei gražių sportinių laimėjimų.

Popietės pradžioje visi dalyviai linksmai pasimankštino aidint kapitono Flinto piratų mankštos melodijai. Ši nuotaikinga mankšta linksmai nuteikė varžyboms ir mažus, ir suaugusius.

Gerai apšildžius raumenis, prasidėjo judriųjų estafečių varžybos. Estafetėse varžėsi mergaičių, berniukų ir jų mamyčių komandos. Pačios energingiausios mamos estafetėse buvo : J. Čypaitė, L. Stakėnienė, A. Beltienė, J. Mikalajūnienė, A. Tuomienė, I. Baltrušiūnienė ir kt.

Virvės traukimo varžybos jau buvo vyriškos. Dviejose komandose buvo po 6 berniukus ir 6 tėvelius. Aišku, nugalėjo draugystė ir gera nuotaika.

Visi žinome, kad Lietuva yra krepšinio šalis, todėl sporto popietė neapsėjo be krepšinio varžybų. Žaidė mokinių komanda prieš tėvelių komandą. Keturiuose kėlinukuose kova vyko atkakliai ir įdomiai. Tačiau nugalėjo tėvelių patirtis bei ūgis ( juk žaidė tik 5 - 7 kl. berniukai). Ir žaidė taip, kad reikėtų pagirti daugelį iš jų: G. Abukevičių, D. Mikalajūną, A. Tuomą, E. Beltę, M. ir J. Petraičius, V. Stakėną, A. Karką, A. Petraitį, P. Bitiną. Nenusileido ir tėveliai : D. Mikalajūnas, G. Abukevičius, V. Gikys, A. Žigas, M. Karka, Ž. Petraitis ir kiti. 

Rezultatu 52 : 47 laimėjo mokinių tėveliai. Nors jaunieji mūsų krepšininkai tikrai neliūdėjo - tokiose varžybose jie dalyvavo pirmą kartą. Jiems tiesiog buvo įdomu parungtyniauti kartu su tėčiais. Visus sporto popietės dalyvius varžybų pertraukėlių metu linksmino grojanti nuotaikinga muzika.

Kaip viskam ateina pabaiga, taip baigėsi ir mūsų sporto popietė. Mūsų mokyklos direktorė, aktyviai palaikiusi komandas visose varžybose, apdovanojo jas padėkos raštais.

Visi dalyvavusieji įsiamžino bendroje renginio nuotraukoje.

Ši sporto popietė parodė, kad mūsų mokykloje kartu sugeba ne tik šauniai sportuoti mokiniai ir jų tėveliai, bet dar sugeba ir sveikai maitintis. Po visų varžybų dalyvių laukė sveikos vaišės: įvairūs vaisiai, sultys, riešutai. O besivaišinant, vyko įdomios diskusijos, draugiškas bendravimas, varžybų rezultatų aptarimas. Visiems susirinkusiems sporto popietė labai patiko, todėl buvo nutarta tokį renginį padaryti tradiciniu ir vėl visiems susirinkti kitais metais.

Norisi pasakyti nuoširdų AČIŪ visiems, padėjusiems ir bendradarbiavusiems, rengiant šią popietę. Vargu ar pasisektų tokie šaunūs renginiai be mokyklos direktorės ir klasių vadovų palaikymo, pavaduotojos ugdymui R. Žigienės pastangų ir aktyviausių mūsų bendruomenės narių šeimų pagalbos.

Ateityje lauksime visų bendruomenės narių mūsų mokyklos organizuojamuose sporto renginiuose.

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos kūno k. mokytoja Vilija Mačėnienė

  

nuotrauka viršus