Vasario 28 d. į Lėvens pagrindinės mokyklos sporto salę krepšinio varžyboms rinkosi mokiniai ir jų tėveliai. Renginys „Sportuok su šeima“ buvo skirtas kovo 11-osios 30-mečiui pažymėti. Tokie bendruomenės sportiniai renginiai yra tapę tradicija ir vyksta jau ne pirmus metus.

     Varžybų atidarymo metu visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Žigienė.

    Apšilę sportininkai stojo į atkaklią kovą. Rungtyniavo vaikai prieš tėvus. Kiekvienoje komandoje žaidė po penkis dalyvius. Labai atkakli ir lygi kova vyko visus keturis kėlinukus. Nors žaidžiantys mokiniai savo ūgiu neprilygo aukštaūgiams tėveliams, nuaidėjus ketvirto kėlinio baigiamajam švilpukui, rezultatas buvo beveik vienodas. Ir vos vienu tašku (79 : 78) sunkioje kovoje pergalę išplėšė tėveliai.

     Puikią sportinę formą krepšinio aikštelėje demonstravo visi tėveliai. Daugiausia taškų pelnė bokso treneris S. Balčiauskas. Mokinių tarpe kovingumu išsiskyrė E. Tekutis, N. Stankevičius, A. Karka, J. Gumbelevičius, J. Petraitis. Rezultatyviausi buvo E. Tekutis ir P. Bitinas, jie įmetė daugiausia taškų. Tenka pažymėti, kad visi mokinių komandos nariai kovojo ir gynėsi puikiai.

Pasibaigus rungtynėms mokiniai ir jų tėveliai buvo apdovanoti  mokyklos direktorės padėkos raštais ir valgomaisiais prizais (saldainiais ir riešutais). Visi buvo patenkinti ir laimingi, todėl prisiminimui įsiamžino bendroje nuotraukoje. O besidalindami įspūdžiais apie įdomiausius žaidimo momentus, vaišinosi sveiku maistu – vaisias ir sultimis. Visi švytėjo puikia nuotaika.

Už varžybų prizus mokykla dėkoja tėveliams: M. Tekučiui ir M. Karkai.

Tikimės, kad tėvelių ir mokinių nuoširdus bendradarbiavimas sporto srityje išliks ir ateityje. Jis vaikams teikia didelį džiaugsmą ir ugdo olimpines bei šeimos vertybes.

Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos fizinio lavinimo mokytoja Vilija Mačėnienė

 

nuotrauka viršus